Книга катів українського народу

База російських військових, які чинили злочини в Україні

Про проєкт

Повномасштабні воєнні злочини росії проти України почалися 24 лютого 2022 року. Зафіксовані численні випадки руйнувань житлової інфраструктури, лікарень, пологових будинків, дитячих садків, шкіл, інститутів, знищення водосховищ та полів із зерном. Вбивства російськими військовими мирних жителів, включаючи дітей, катування цивільного населення та мародерство на тимчасово окупованій українській території.

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського створений проєкт Книга катів українського народу.

 

Мета проекту – збір, систематизація та оприлюднення верифікованої інформації про воєнних злочинців рф та їхні злочини, скоєні на території нашої держави під час повномасштабного вторгнення в Україну.

 

Всі представлені на сайті злочинці підтверджені та перевірені одним з правоохоронних чи розвідувальних органів України. На ресурсі відсутні випадкові люди та немає фейкових прізвищ, за якими злочинці намагаються приховатися у соцмережах. 

 

Тут розміщені тільки верифіковані фото, які надають ДСНС, ОВА, Національна поліція,  акредитовані фотожурналісти та ЗМІ. У подальшому ці перевірені дані можуть та будуть використовуватись правоохоронними органами, міжнародними судами і спеціальним міжнародним трибуналом для розслідування злочинів російських військ в Україні. Цей список не є вичерпним та продовжує щодня поповнюватися.

 

Розслідування лише розпочались і триватимуть, поки не знайдеться останній кат. Тут буде кожен причетний до злочинів проти українського народу. Наша історична відповідальність – зробити невідворотним всебічне покарання воєнних злочинців, щоб запобігти не лише повторенню агресії проти нашої країни, а й новим війнам у цивілізованому світі.

Книга катів

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Stop War in Ukraine 2022

Стали свідком злочину військових?

Якщо у вас є докази участі у війні та злочинах російських військових, напишіть нам – [email protected]

Повідомити про воєнний злочин